Jaunumi

21.08.2018 » Aicinām apmeklēt DAYTON stendu izstādē Riga Food 2018!

No 5. līdz 8. septembrim starptautiskajā izstāžu centrā „Ķīpsala” notiekošajā Baltijā lielākajā pārtikas nozares izstādē Riga Food 2018 Dayton SIA stendā būs aplūkojami vairāki interesanti jaunumi. To vidū profesionālas iekārtas saldējuma, suši un fritētu ēdienu pagatavošanai, kā arī citas virtuvē noderīgas tehnoloģijas.

Tveicīgās vasaras atskaņās saldējums joprojām ir viens no pieprasītākajiem produktiem. Tādēļ Dayton SIA stendā īpaša vieta atvēlēta ar aukstā garduma pagatavošanu un tirdzniecību saistītām iekārtām. Sākot ar pārsteidzoši kompakto Ugolini Quick-Gel, kas dažās sekundēs veldzē ar debešķīgu itāļu saldējumu, un beidzot ar lieliska dizaina saldējuma vitrīnām.

Inovatīvā, kā birojā, tā kafejnīcā izmantojamā Ugolini Quick-Gel ir eleganta un viegli lietojama. Stundas laikā tā pagatavo 14 kilogramus saldējuma, dāvājot lielisku noskaņojumu darba kolektīviem vai kafejnīcas apmeklētājiem. Lai saldējuma mašīna labāk iekļautos interjerā, tās ārieni var personalizēt pēc paša ieskatiem, mainot korpusa krāsu un apdruku.

Itālijas uzņēmuma Frigomat saldējamā iekārta ir perfekts risinājums ikvienam, kurš grib iemēģināt roku saldējuma gatavošanā bez lielām investīcijām. Nelielā izmēra dēļ tā iederas pat mazās kafejnīcās, un augstās efektivitātes dēļ tiek galā ar pienākumiem pat apkalpojot garu svelmes nogurdinātu pircēju rindu.

Saldējuma un konditorejas izstrādājumu izvietošanai lieliski piemērotas vitrīnas OneShow un OneShowVG, kas pieejamas dažādos izmēros un ar paša izvēlētu apdari. Lielākās vitrīnās ir vieta pat 16 ēdienu traukiem.

Iecienīto Āzijas virtuves ēdienu suši pagatavošana kļuvusi vēl vieglāka ar SUZUMO iekārtu palīdzību. Tās paredzētas kā mazām kafejnīcām, tā lieliem restorāniem, stundā sarullējot un sagriežot pat vairāk nekā divus tūkstošus suši rollu.

Fast Chef Elite friteris ir unikāls ar to, ka tajā apvienots luksusa dizains un augsta efektivitāte. No gaumīgās iekārtas neizplūst dūmi un smarža, tādēļ to var lietot tieši ēdamzālē. Friteris pagatavo kartupeļus, dārzeņus, gaļu, jūras produktus un citus ēdienus rekordīsā laikā un ar zemām izmaksām.

Stendā būs aplūkojami arī jaunie augļu plaukti ar LCD ekrāniem, kuros var ne vien uzstādīt un viegli nomainīt preču cenu zīmes, bet arī izmantot dažādas krāsas un animācijas zīmola izcelšanai. Konvekcijas un mikroviļņu režīmus apvienojošā Menumaster krāsns, kas uzsilst neticami ātri un ēdiena gatavošanai patērē mazāk enerģijas, ļaujot ievērojami samazināt izmaksas. Viegli lietojamas un efektīvas pašapkalpošanās Zumex sulas spiedes, kas lutinās patērētāju garšas kārpiņas ar nevainojamu, tikko izspiestu apelsīnu sulu. Dayton stendā būs apskatāma ne tikai Zummex sulu spiede, bet arī sulu bāra risinājumi, kā ērtāk un efektīvāk izvietot ne tikai sulu spiede, bet arī papildaprīkojumu. Tāpat arī aplūkošanai būs pieejami Bizerba pašapkalpošanās svari, kas augstās automatizācijas pakāpes dēļ padara iepirkšanos par patīkamu piedzīvojumu.

Riga Food norisināsies jau 23. reizi, un šajā laikā kļuvusi par nozīmīgāko pārtikas izstādi Baltijā. Pērn izstādē piedalījās 720 uzņēmumi no 35 valstīm. Riga Food var gūt ieskatu nozares tendencēs, smelties idejas ēdienkartei, kā arī gūt jaunas zināšanas par ēdināšanas biznesa attīstīšanu.

Dayton SIA izstādītā produkcija būs izvietota starptautiskā izstāžu centra “Ķīpsala”, kas atrodas Rīgā, Ķīpsalas ielā 8, hallē nr. 2 – stendi D10/D12 un E15/E17.

Gaidīsim Jūs mūsu stendā!

>> PIESAKIES IZSTĀDEI ŠEIT! <<

Riga Food 2018

21.08.2017 » Lai kafija būtu brīnišķīga!

Franke ir pierādījis: darot lietas pareizi, ar iedvesmu un prieku, cilvēki ir apmierināti un gandarīti. Radot jaunus produktus, Franke mērķis ir, lai viss notiktu viegli, atrastos rokas stiepiena attālumā, izskatītos lieliski un darītu cilvēkus laimīgus.

Franke zīmols ir nesaraujami saistīts ar pozitīvām emocijām. Šīs kompānijas produkti ir viegli lietojami, izceļas ar dizainu, un jūs būsiet lepni saukt tos par saviem.

Franke kafijas aparāti

Tase kafijas ir lieliska pārbaude viesmīlībai. Bieži vien restorāna viesi pabeidz maltīti ar tasi kafijas. Kā zināms, lai pagatavotu gardu un aromātisku kafiju, nepieciešama gan prasme, gan labas kafijas pupiņas, gan kvalitatīvs kafijas pagatavošanas aparāts.

Izstrādāt kaut ko jaunu kafijas pagatavošanas jomā, protams, ir izaicinājums. Veidojot Franke kafijas aparātu, par atslēgvārdu tika izvēlēts “brīnišķīga”, jo kafija ir dzēriens, kas rada sajūtu. Šajā gadījumā uzdevums bija radīt brīnišķīgu sajūtu: gan gatavojot kafiju, gan to baudot. Ar šādu nolūku tika strādāts pie vissīkākajām detaļām.

Ar Franke kafijas aparātiem var pagatavot gan tradicionālu kafiju, gan plašu dzērienu spektru, kuru var pasniegt bāros, nelielās kafejnīcās vai augstākās klases restorānos un viesnīcās. Franke aparātos gatavotā kafija ir garantija, ka viesi būs apmierināti.

Lai novērtētu, vai tasīte kafijas vai espresso kafija ir laba, pastāv vairāki pamatkritēriji: vizuālais, aromāts, garša, pēcgarša. Ja visi šie kritēriji savā starpā lieliski saskaņojas un papildina viens otru, padarot to par vienu veselu, tad tāda kafija ir izcila.

Ar Franke kafijas aparātiem jūs varēsiet pagatavot izcilu kafiju.

Franke A sērijas kafijas aparāti: perfekti restorāniem un viesnīcām

A sērijas kafijas aparāti gatavo izcilu kafiju, kā arī piedāvā plašu citu dzērienu izvēli. Tos var viegli lietot gan personāls, gan apmeklētāji. Tie ir lieliski piemēroti arī viesmīļiem, kas apkalpo galdiņus. Šos kafijas aparātus izvēlas daudzi restorāni visā pasaulē, jo to galvenās priekšrocības ir:

* augsta dzērienu kvalitāte;

* intuitīvs skārienjutīgais ekrāns;

* viegla uzturēšana un kopšana;

* viegli lietojama progresīva tehnoloģija;

* elegants dizains.

Lietotāju īpaši uzrunā šo kafijas aparātu intuitīvā vadība un elegantais dizains. Aparāti ir aprīkoti ar automātisku tīrīšanas sistēmu Clean Master vai Easy Clean, tādējādi atvieglojot personāla darbu un ekonomējot līdzekļus.

Franke kafijas aparāta dzirnaviņas ir aprīkotas ar keramiskiem diskiem, kas nodrošina kafijas pupiņu vienmērīgu, kvalitatīvu malumu.

Skārienjutīgais ekrāns ir ērts un viegli lietojams, kurš rāda dažādus kafijas variantus vai piedāvā lietotājam intuitīvu panorāmu ar pašapkalpošanās opcijām.

Franke A800 un A1000 modeļi ir veidoti tā, lai varētu pagatavot augstākās kvalitātes kafiju un citus dzērienus ātri un lielā apjomā.

Franke A sērijas kafijas aparāti ir nepārspējami dzērienu pagatavošanā ar pienu. Gatavojot dzērienu, kura receptē paredzēts piens, aparāts nodrošina nevainojami putojošu pienu ar vēlamo faktūru, aukstu vai karstu – individuālam rezultātam.

Lietas vienmēr var darīt labāk, gudrāk un daudz interesantāk.Tāpēc aicinām jūs dalīties ar savu pieredzi, lietojot Franke kafijas aparātu.

Franke – Make It Wonderful!

A800_jauna_persp FRANKE_A800_Collage

21.08.2017 » Dayton piedāvājumā: profesionālie mikseri

Lai ēdienu gatavošana būtu viegla un aizraujoša, liela nozīme ir tam, kādu virtuves tehniku lietojam. Viens no nepieciešamākajiem palīgiem ēdienu gatavošanā ir mikseris – putotājs.

Ja meklējiet izturīgu un viegli lietojamu mikseri, tad Handy Tech mikseru piedāvājums ir tieši Jums.

Piedāvājam Handy Tech mikserus (planetāros mikserus) un mīklas mīcītājus, kas atbilst klientu augstākajām prasībām. Tie nodrošina daudzveidīgu palīdzību gan maiznīcās, konditorejās, restorānos, kafejnīcās un ēdnīcās, gan citos pārtikas ražošanas un pārstrādes uzņēmumos un mājsaimniecībās.

Handy Tech mikseri un mīklas mīcītāji paredzēti intensīvam ikdienas darbam pie lielām slodzēm, kur nepieciešams augsts uzticamības līmenis. Tās ir profesionālas iekārtas, kas pieejamas ar dažādiem tilpumiem (no 5 līdz pat 200 litriem) un ražības jaudām. Piedāvājumā ir gan uz galda liekami, gan brīvi stāvoši modeļi.

Pateicoties mikseru un mīklas mīcītāju jaudīgajiem dzinējiem un izturīgajai transmisijai, mikseri ir ideāli piemēroti visu veidu mīklas mīcīšanai un citu pārtikas produktu sajaukšanai vai putošanai.

Mikseriem ir izturīgs, īpaši apstrādāts metāla korpuss. Iekārtas ir aprīkotas ar drošības aizsargiem (Safety Guard) un papildu automātiskās izslēgšanās slēdzi pārslodzes gadījumiem. Mikseriem ir trīs darba ātrumi vai variators ātruma bezpakāpju izvēlei. Papildus pieejami taimeri ar automātiskas izslēgšanas režīmu.

Mikseru tilpnes ir izgatavotas no augstvērtīga pārtikas ražošanai piemērota nerūsējošā tērauda. Atkarībā no iekārtas modeļa tilpne ir noņemama vai stacionāra.

Iekārtu standarta aprīkojumā ietilpst maināmie uzgaļi: mīklas āķis, lāpstiņa/maisītājs un putotājs. Mikserus ir iespējams aprīkot papildus ar universālu pievadu, kam pievienojama gaļas mašīna vai dārzeņu/siera griezējs/smalcinātājs.

Iekārtas iespējams iegādāties Dayton SIA. Mūsu noliktavā ir pieejami visi populārākie mikseru modeļi, tāpēc iekārtas uzreiz pēc pasūtīšanas tiks operatīvi piegādātas klientam.

Daļu no iekārtam varēsiet apskatīt Dayton SIA stendā izstādes Riga Food 2017 laikā. Izstāde notiks no 06.09.2017 līdz 09.09.2017 izstāžu centrā Ķīpsalā.

B20FA LM series LR-FM-5  7

24.05.2017 » SIA DAYTON saņem pateicību no Valsts Ieņēmumu dienesta

Maija sākumā SIA DAYTON saņēmis rakstisku pateicības apliecinājumu no Valsts Ieņēmumu dienesta par 2016. gadā veiktajām ievērojamām iemaksām valsts budžetā, godprātīgo un atbildīgo attieksmi pret nodokļu saistību izpildi un līdzšinējo sekmīgo sadarbību ar nodokļu administrāciju.

“Esmu gandarīta, ka godprātīgo uzņēmēju skaits ik gadu pieaug. Pērn uzņēmumi ar lielo nodokļu maksātāju statusu ir nodrošinājuši vairāk nekā 90% no kopējiem uzņēmējdarbības nodokļu ieņēmumiem. Jaunākie dati atklāj, ka kopējā valsts budžetā iemaksātā summa ir 6,6 miljardi eiro, gadu iepriekš tā bija mazāka – 6,2 miljardi eiro. Valsts ieņēmumu dienests tuvākajā nākotnē paredzējis pozitīvas izmaiņas padziļinātās sadarbības programmā, lai uzņēmēji justu lielāku atdevi no tā, ka godprātīgi maksā nodokļus,” norāda Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektore Ilze Cīrule.

VID regulāri izvērtē nodokļu saistību izpildi mūsu valstī. Veicot šo uzdevumu, jau ceturto gadu VID izveidojis to uzņēmumu sarakstu, kuru veiktās nodokļu iemaksas budžetā iepriekšējā kalendāra gadā pārsniedza 100 000 eiro. Šajā sarakstā gan netika iekļauti tie uzņēmumi, kuru darba ņēmējiem aprēķinātā vidējā darba samaksa ir mazāka par 70% no vidējās darba samaksas valstī, kuriem par pēdējiem diviem gadiem iesniegtajos gada pārskatos peļņas vai zaudējumu aprēķinā ir uzrādīti zaudējumi (pēc nodokļiem). Šajā sarakstā netika iekļauti arī tie uzņēmumi, kuriem aktuālais nodokļu parāds ir lielāks par 10 000 eiro, kā arī tie, kuriem VID veiktās riska analīzes rezultātā ir konstatēti būtiski nodokļu nenomaksas riski vai arī būtiski riski akcīzes vai muitas jomā.

VID2017

23.05.2017 » Dayton: viss saldējuma pagatavošanai

Dayton SIA piedāvā visu nepieciešamo saldējuma tirdzniecības uzsākšanai –izejvielas un garnīrus, nepieciešamo aprīkojumu un saldējuma pagatavošanas iekārtu īri gaidāmajai vasaras sezonai.

Ar Dayton iekārtām var pagatavot izcilu saldējumu, kas dod iespēju papildināt jūsu veikalu, kafejnīcu vai restorānu sortimentu ar gardiem saldējuma desertiem. Tos iespējams pasniegt gan vafelēs, gan plastmasas trauciņos līdzņemšanai, gan gatavot pasniegšanai restorānā.

saldejums

Saldējuma pagatavošanas iekārta Taylor C708

Latvijā karstā sezona ir īsa, tāpēc saldējuma iekārtas īre šajā periodā ir racionāla un finansiāli izdevīga iespēja. Iekārta ir arī ātri un ērti lietojama.

Dayton saldējuma iekārta Taylor C708 apvieno jaunākās tehnoloģijas un kvalitāti. Tai ir nepārtraukta produkta padeve, tāpēc arī lielas klientu plūsmas gadījumā saldējums būs pieejams visiem.

Iekārta Taylor C708 nodrošina visas izplatītākās soft-serve saldējuma pagatavošanas variācijas, ieskaitot zema tauku satura saldējuma pagatavošanu. Iekārtas saldēšanas cikls ļauj droši uzglabāt piena produktu izejvielas līdz pat divām nedēļām, savukārt skārienjutīgā vadība rūdītā stikla panelī nodrošina ērtu iekārtas lietošanu.

Dayton piedāvājumā papildus saldējuma iekārtām ir arī viss pārējais, kas nepieciešams saldējuma pagatavošanai – gatavā saldējuma masa, Comprital ražojuma sausais maisījums ar vairākām garšām un interesanti garnīri, kas nodrošinās daudzveidīgu saldējuma piedāvājumu jūsu klientiem.

Ar 70 izcilām itāļu gelato garšām Comprital saldējuma maisījumi Speedy nodrošina plašāko saldējuma garšu klāstu tirgū. Savukārt daudzveidīgie Comprital saldējuma garnīri ar dažādu sastāvu un garšām: ķiršu, tiramisū, šokolādes, melleņu, piparmētru, vaniļas, tropisko augļu u.c. ir piemēroti gan iejaukšanai saldējuma masā, gan gatavā saldējuma pārklāšanai, piešķirot tam bagātīgāku garšu un pievilcīgāku izskatu.

Kombinētā kokteiļu un Soft Serve saldējuma iekārta Taylor C606 ar pasterizācijas funkciju

Iekārta Taylor C606 ir viegli lietojama un kopjama. Ar to var pagatavot gan kokteiļus, gan saldējumu.

Ir iespēja pasniegt četras dažādas kokteiļu garšas. Novietojiet glāzi uz glāžuturētāja zem produkta izsniegšanas uzgaļa un nospiediet izvēlētās garšas pogu: saldēta kokteiļu masa un sīrups tiek automātiski samaisīti un pasniegti glāzē. Kad glāze ir piepildīta, porciju kontrole izslēdz sīrupa padevi un pēc īsa mirkļa aizveras arī kokteiļu masas padeves vārsts, nodrošinot, lai nesajaucas garšas.

Taylor C606 kokteiļu sīrupa sistēma

Sīrupu padeves sistēma nodrošina sīrupa padevi no oriģinālā iepakojuma, kas atrodas apakšējā priekšējā nodalījumā. Sīrups var saturēt mazas, mīkstas daļiņas, piemēram, augļu daļiņas un sēklas, lai varētu pagatavot augstas kvalitātes kokteiļus. Peristaltiskie sūkņi piegādā precīzu sīrupa daudzumu – labākai garšai un konsistencei. Katrai sīrupa tvertnei mikroprocesoru kontrole kalibrē pareizu sīrupaplūsmu ar pirmo reizi, bez papildu korekcijām.

Iekārtas Taylor C606 īpašības

Iekārtai ir ikdienas sildīšanas un dzesēšanas cikls, kas ļauj droši uzglabāt piena produktus pat līdz divām nedēļām, kad nepieciešama pilnīga iekārtas tīrīšana. Iekārtas ar pasterizācijas funkciju domātas paaugstinātai produktu uzglabāšanas drošībai, kā arī atkritumu apjoma un uzturēšanasun remonta izmaksu samazināšanai.

Iekārtai Taylor C606 ir skārienjutīgs vadības panelis, kas iebūvēts rūdīta stikla panelī. Atbilstoši mūsdienu prasībām iekārtai ir indikācijas lampas un skaņas signāli, kas brīdina lietotāju, kad papildināma saldējuma masa vai veicama kāda cita funkcija.

Ieprieciniet savus klientus ar saldējumu vai kokteili, kas gatavoti Taylor C606 vai Taylor C708 iekārtā!

Par saldējumu un kokteiļu gatavošanas iekārtām, to tehniskajiem parametriem un iegādi vai īri var uzzināt uzņēmumā Dayton SIA.

c708 snowserve_syrups c606

04.04.2017 » Digitalizējiet iepakošanu: Bizerba izstādē „Interpack 2017”

Bandeau-Interpack

Bizerba piedāvā jaunus risinājumus digitālās transformācijas, pārtikas drošības, loģistikas un marķējuma jomā šī gada starptautiskajā iepakojuma nozares izstādē (Diseldorfa, Vācija; 2017. gada 4-10. maijs; 14. zāle, stends B14).

Daudzas kompānijas izmanto digitalizāciju, lai palielinātu produktivitāti un samazinātu izmaksas. Diagnosticējošajam programmnodrošinājumam šajā kontekstā ir būtiska loma. Izstādē piedāvātie risinājumi ietver Bizerba mākoņa platformu, kas balstīta uz MS Azure, GLM-levo produktu svēršanas-marķēšanas sistēmas un BRAIN2 rūpnieciskās programmatūras, iekļaujot nepieciešamo augsti jutīgo aprīkojumu savienojumam ar programmatūru.

Digitalizācija, diagnosticējošais programmnodrošinājums, aprīkojuma kopējā efektivitāte (OEE)

Ar diagnosticējošo programmnodrošinājumu digitalizācija piedāvā jaunas iespējas servisa segmentā, kā arī: ar sensoru palīdzību iegūtie dati par aprīkojumu tiek izmantoti, lai radītu mākonī izvietotu aprīkojuma virtuālo reprezentāciju, ko papildina reāllaika datu analīze. Tādējādi, jebkuru vājo punktu vai detaļas bojājumu var atklāt ļoti agrīnā stadijā un aprīkojums pats var par to paziņot tehniskās apkopes komandai.

Izstādē Bizerba izveidos kontroles centru, lai demonstrētu visu savu digitalizācijas un diagnosticējošā programmnodrošinājuma risinājumu portfeli. Stendā izvietotais aprīkojums būs savienots ar iekārtām kompānijas galvenā biroja telpās Balingenā, lai varētu uzskatāmi parādīt iekārtu integrāciju un darbību izpildi attālināti, tostarp traucējošas ietekmes simulāciju. Tiks parādīti iespējamie kļūdu ziņojumi kopā ar aprīkojuma kopējo efektivitāti (OEE), kā arī uzlīmju atlikuma kontrole, izmantojot spraudņa (plug-in) sistēmas uz informācijas paneļa stendā.

Pārtikas drošība ir pirmajā vietā

Pārtikas atsaukšana izmaksā dārgi un sliktākajā gadījumā tai ir negatīva ietekme uz zīmola reputāciju. Uz šī fona, iepakojuma nozares izstādē, Bizerba demonstrēs iemeslus pārtikas atsaukšanas kampaņām kopā ar iespējamām sekām un risinājumiem. Būs izstādītas arī dažādas pārbaudes sistēmas, metāla, plastikas vai stikla noteikšanai. Turklāt kameru sistēmas pārbaudīs, vai pareizi marķējumi tiek līmēti uz pareiza satura un pareizā vietā.

Šī gada Interpack izstādē tiks runāts arī par hermētiskās šuves kontroli, īpašu uzmanību pievēršot piesārņojuma noteikšanai, šuves kvalitātei un iespējamiem iekļāvumiem, piemēram, gaisa burbulīšiem. Demonstrācijās tiks izmantoti īpaši sagatavoti iepakojumi, lai parādītu, kuras ierīces ir paredzētas dažādu defektu noteikšanai.

Partijas izmērs un pildīšanas sistēmas

Pasūtīšana tiešsaistē rada jaunus izaicinājumus ražošanas līnijām, jo īpaši svaigās pārtikas sektorā. Šajā jomā Bizerba piedāvā dažādas pārtikas marķēšanas pieejas, ko var izmantot produktu marķēšanai individuālā, drošā un līdzsekojamā veidā pat pilnībā automatizētos ražošanas procesos.

Ēdiens, kas pagatavots atbilstoši konkrēta klienta vajadzībām, kļūst aizvien populārāks. Bizerba viedie risinājumi aprīkojuma un programmatūras savienojamībai nodrošina elastīgu un efektīvu partijas izmēru ražošanu.

Loģistika un Marķējums

Izstādē būs apskatāms iepakošanas galds un rullīštransportieris, lai parādītu iepakošanas procesu ar klientu pasūtījumu individuālu izpildi. Tiks piedāvāti arī dažādi svara receptori un termināli iepakojuma nosvēršanai un marķēšanai.

Marķējuma sektorā īpaši tiks izceltas caurspīdīgas termālās etiķetes, kas nodrošina iepakotā produkta labāku pārskatāmību. Šī gada prezentācijā uzmanība tiks pievērsta arī daudzslāņu etiķetēm, kuras atbilst prasībai par vairāk informācijas izvietošanu uz maza formāta laukuma, kā arī RF etiķetes, kas kalpo kā papildu līdzeklis pret zādzību.

Mūsdienīgi risinājumi, tostarp industry 4.0, Lietu Internets, diagnosticējošā apkope, daudzējādu sistēmu savstarpējā darbība, kā arī pieejamība un servisa apkalpošana – tas viss ietilpst Bizerba piedāvājumu portfelī, ko atspoguļos jaunas, individuāli konfigurējamu pakalpojumu paketes. Klienti var paši izvēlēties sev nepieciešamo pakalpojumu klāstu saskaņā ar savām individuālajām prasībām sadaļā „My Bizerba”. Turklāt Bizerba piedāvā ļoti elastīgus nosacījumus, piemērojot maksu tikai par izmantotajiem pakalpojumiem, nevis par aprīkojuma un programmatūras iegādi nākotnē, tādējādi sniedzot klietniem iespēju, izveidot pašiem savu portfeli, kurš sastāv no pieejamības, apkopes un apkalpošanas visa ekspluatācijas laika periodā.

Par Bizerba

Bizerba saviem partneriem ražošanā, tirdzniecībā un loģistikā piedāvā pasaules mērogā unikālu risinājumu portfeli ar aprīkojumu un programmatūru, kas radīts ap centrālo vērtību „svars”. Šis portfelis ietver produktus un risinājumus produktu sagriešanai, apstrādei, svēršanai, naudas saņemšanai, pārbaudei, nodošanai ekspluatācijā un marķēšanai. Plašs pakalpojumu klāsts no konsultēšanas un apkalpošanas, etiķetēm un rezerves daļām līdz pilna portfeļa līzingam.

Kopš 1866. gada Bizerba ir sniegusi ievērojamu ieguldījumu svēršanas tehnoloģiju attīstībā, un šobrīd uzņēmums ir pārstāvēts 120 valstīs. Klientu bāzē ir gan globālas tirdzniecības un ražošanas kompānijas, kā arī mazumtirdzniecības uzņēmumi, maizes ceptuves un gaļas pārstrādes uzņēmumi. Kompānijā kopumā strādā 3900 darbinieku visā pasaulē, tās galvenais birojs atrodas Balingenā, Bādene-Virtemberga, un tas ir ģimenes uzņēmums jau piektajā paaudzē. Kompānijas ražotnes ir izvietotas Vācijā, Austrijā, Šveicē, Itālijā, Francijā, Spānijā, Ķīnā un ASV. Bizerba ir arī savs pārdošanas punktu un servisu tīkls visā pasaulē.

Izstāde notiks izstāžu centrā Messe Düsseldorf GmbH Vācijā, Diseldorfā, Stockumer Kirchstraße 61, no šā gada 04. – 10. maijam. Darba laiks no 10:00 līdz 18:00. Sīkāku informāciju meklējiet http://www.interpack.com/

Lai mēs varētu operatīvi Jums nogādāt ielūgumus uz izstādi, lūdzu, aizpildiet pieprasījumu:

>> PIESAKIES IZSTĀDEI ŠEIT! <<

1

 

31.01.2017 » Dayton kļuvis par Henkovac izplatītāju Baltijā

Holandiešu uzņēmums Henkovac ir viens no vakuuma fasēšanas iekārtu pamatlicējiem pasaulē. Ar modernu dizainu un ražošanas tehnoloģijām Henkovac apvieno pieredzi un meistarību vairāk nekā 60 gadu garumā. Tas nozīmē, ka visas Henkovac iekārtas ir inovatīvas, uzticamas un vienlaikus atbilst augstākajiem kvalitātes standartiem.

Henkovac piedāvā pilnu produktu spektru, kas piemēroti maza un vidēja mēroga pārtikas ražošanas vajadzībām un pārtikas sagataves uzņēmumiem dažādās industrijās. Katrs modelis nodrošina optimālu iepakošanu atbilstoši jaunākajām tirgus prasībām.

Dayton lepojas ar faktu, ka Henkovac iekārtas ir pievienojušās uzņēmuma produktu portfelim un varam tās piedāvāt saviem klientiem. Sadarbība ar Henkovac paredz aptvert pilnu ciklu: tirdzniecību, piegādi, apkalpošanu un rezerves daļu piegādi.

Henkovac

24.08.2016 » Aicinām apmeklēt DAYTON stendus izstādē Riga Food 2016!

Aicinām Jūs uz gadskārtējo pārtikas industrijas izstādi „Riga Food 2016”, kas no 7. līdz 10. septembrim norisināsies Starptautiskajā izstāžu centrā “Ķīpsala”!

>> PIESAKIES IZSTĀDEI ŠEIT! <<

Izstādes ietvaros Dayton stendā būs apskatāms aprīkojums un risinājumi, kas ļauj pagatavot augstvērtīgus produktus, nepiesaistot augsti kvalificētu darbaspēku. Apmeklējot mūsu stendu, Jums būs lieliska iespēja pārbaudīt iekārtas reālā darbībā, nogaršot tajās pagatavotus produktus, iegūt lietderīgu informāciju, kā arī smelties idejas Jūsu mērķu sasniegšanai.

Starptautiskais izstāžu centrs “Ķīpsala” atrodas Ķīpsalas ielā 8, Rīgā. Dayton SIA stendi būs izvietoti izstādes “Riga Food” hallē nr. 2 – stendi D10/E8 D12/E27 un E29. Izstādes apmeklētāji varēs aplūkot darbībā vairākus Dayton pārstāvēto ražotāju jaunumus – to vidū būs:

  • Suši pagatavošanas risinājums no Suzumo, kuru demonstrēs Takaši Kondoha kungs. Suzumo nodrošina iekārtas pilnam maki un nigiri pagatavošanas ciklam, no rīsu sagatavošanas līdz sagriešanai, nodrošinot augstu ražību un nemainīgu kvalitāti. Ar Suzumo iekārtām suši var pagatavot ikviens;
  • Katrā profesionālā virtuvē, jo īpaši konditorejā, ārkārtīgi noderīga būs jaunā virtuves piederumu mazgājamā mašīna Winterhalter UF-XL, kas ir aprīkota ar mērcēšanas funkciju un īpašu TurboZyme programmu piedegumu noņemšanai.
  • Franke automātiskās kafijas pagatavošanas automāti A600 FM un A800 FM pagatavos barista cienīgus dzērienus ar viena taustiņa palīdzību. Franke ir līderis automātisko kafijas iekārtu ražotāju pasaulē, un īpašas ievērības cienīgi ir šo iekārtu pagatavotie kafijas dzērieni ar pienu un piena kokteiļi;
  • Tirgotājiem būs iespēja notestēt Bizerba MC500 tirdzniecības svarus, kas speciāli izstrādāti pašapkalpošanās nodaļām. Tie ir ieguvuši Reddot Award 2016 balvu. To dizains ir ērts un ergonomisks, īpaši izceļams iekārtas kompaktums.
  • Šogad esam atveduši uz Latviju arī Bizerba CWC-Chain svaru kontroles iekārtu, kas pateicoties speciāli izstrādātām dizainam un ūdens aizsardzības pakāpei IP66/69K ir ļoti viegli kopjama un higiēniska. Šī iekārta spēj ietaupīt Jūsu līdzekļus darbojoties savienojumā ar citām iekārtām – piemēram, desu pildītāju, kur svari regulē pildierīces dozēšanu.

Plašākā pārtikas izstāde Baltijas valstīs “Riga Food” ik gadu iezīmē nozares attīstību kopumā, izceļ jaunumus un sniedz iespēju iepazīties ar nopietniem un uzticamiem nozares uzņēmumiem. Ķīpsalā ikviens profesionālis var smelties idejas, gūt jaunas zināšanas un informāciju, lai veicinātu sava biznesa attīstību.

RF2016

08.04.2016 » SIA DAYTON saņem pateicību no Valsts Ieņēmumu dienesta

Aprīļa sākumā SIA DAYTON saņēmis rakstisku pateicības apliecinājumu no Valsts Ieņēmumu dienesta par 2015. gadā veiktajām ievērojamām iemaksām valsts budžetā, godprātīgo un atbildīgo attieksmi pret nodokļu saistību izpildi un līdzšinējo sekmīgo sadarbību ar nodokļu administrāciju.

Pateicoties 2015. gada lielākajiem nodokļu maksātājiem un aktīvākajam VID sadarbības partneriem, Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektore Ināra Pētersone 2016. gada 31. martā sacīja: “Visa Valsts ieņēmumu dienesta kolektīva vārdā izsaku pateicību mūsu valsts godprātīgajiem nodokļu maksātājiem par ikviena ieguldījumu valsts budžetā, par sekmīgo sadarbību ar Valsts ieņēmumu dienestu un atbildīgo attieksmi pret mūsu valsts ekonomiku kopumā. Es ceru, ka visu šo uzņēmumu sekmīgā darbība, gūtie panākumi un godprātīgā un atbildīgā attieksme pret nodokļu saistību izpildi kalpos par iedvesmojošu un pārliecinošu paraugu arī citiem komersantiem mūsu valstī!”

Izvērtējot uzņēmumu nodokļu saistību izpildi valstī, VID jau trešo gadu veido to uzņēmumu sarakstu, kuru veiktās nodokļu iemaksas budžetā iepriekšējā kalendāra gadā pārsniegušas 100,000 eiro (neieskaitot veiktās iemaksas par akcīzes nodokli, izložu un azartspēļu nodokli un ar uzņēmuma transportlīdzekļiem saistītos nodokļus). Sarakstā nav iekļauti tie uzņēmumi, kuru darba ņēmējiem aprēķinātā vidējā darba samaksa ir mazāka par 70% no vidējās darba samaksas valstī, kuriem par pēdējiem diviem gadiem iesniegtajos gada pārskatos peļņas vai zaudējumu aprēķinā ir uzrādīti zaudējumi (pēc nodokļiem), kā arī uzņēmumi, kuriem aktuālais nodokļu parāds ir lielāks par 10,000 eiro vai kuriem konstatēti būtiski nodokļu nenomaksas riski.

VID_pateiciba_DAYTON

14.03.2016 » Saldējums? Mums ir viss, kas vajadzīgs tā pagatavošanai!

Dayton SIA piedāvā visu nepieciešamo saldējuma tirdzniecības uzsākšanai – gan izejvielas un garnīrus, gan nepieciešamo aprīkojumu, gan arī saldējuma pagatavošanas iekārtu īri uz gaidāmo vasaras sezonu. Piedāvājam iespēju pilnveidot jūsu veikalu, kafejnīcu vai restorānu sortimentu ar izciliem saldējuma desertiem, ko iespējams gan pasniegt vafelēs vai plastmasas trauciņos līdzņemšanai, gan sagatavot pasniegšanai restorānā.

Tā kā Latvijā vasaras karstā sezona ir īsa, tad saldējuma iekārtas īre šajā periodā ir lieliska un finansiāli izdevīga iespēja. Mūsu piedāvātā saldējuma iekārta Taylor C708 ir jaunāko tehnoloģiju un kvalitātes apvienojums, kas spēj nodrošināt nepārtrauktu produkta padevi, lai arī lielas klientu plūsmas gadījumā saldējums būtu visiem pieejams.

Saldējuma iekārta Taylor C708 nodrošina visas izplatītākās soft-serve saldējuma pagatavošanas variācijas, ieskaitot zema tauku satura saldējuma un saldēta jogurta pagatavošanu. Iekārtas saldēšanas cikls ļauj droši uzglabāt piena produktu izejvielas līdz pat divām nedēļām, savukārt iekārtas skārienjūtīgā vadība rūdītā stikla panelī nodrošina ērtu tās lietošanu.

DAYTON piedāvājumā papildus saldējuma iekārtām ir arī viss pārējais, kas nepieciešams saldējuma pagatavošanai – gan gatavā saldējuma masa, gan Comprital ražojuma sausais maisījums ar vairākām garšām, gan dažādi interesanti garnīri, kas nodrošinās daudzveidīgu saldējuma piedāvājumu jūsu klientiem. Ar 70 izcilām itāļu gelato garšām Comprital saldējuma maisījumi Speedy nodrošina plašāko saldējuma garšu klāstu tirgū. Savukārt daudzveidīgie Comprital saldējuma garnīri ar dažādu sastāvu un garšām piemēroti gan iejaukšanai saldējuma masā, gan gatavā saldējuma pārklāšanai, piešķirot tam bagātīgāku garšu un pievilcīgāku izskatu.

Iekarta_Taylor toppings_2Saldejums_2

14.03.2016 » Uzlabo ūdens kvalitāti ar BRITA Professional!

Uzņēmums DAYTON kopš 2010.gada piedāvā Latvijas tirgū pazīstamās vācu kompānijas BRITA Professional līnijas ūdens filtrēšanas iekārtas, kas paredzētas gan sabiedriskās ēdināšanas, gan kulinārijas un pārtikas ražošanas nozarēm.

Viens no pasaules vadošajiem dzeramā ūdens filtru ražotājiem Brita savu profesionālo produktu līniju biznesa klientiem izveidojis jau 1980. gadā, piedāvājot HoReCa un tirdzniecības sektoru uzņēmumiem ūdens filtrēšanas risinājumus jebkurai ar ūdeni saistītai vajadzībai un pielietojumam. Nozarē iegūtā pieredze ļāvusi kompānijai pēdējos gados radīt jaunu produktu klāstu ar nosaukumu PURITY, kas apzīmē augstāko produktu kvalitātes un drošības līmeni, vienkāršu filtru lietošanu un būtisku dzeramā ūdens kvalitātes uzlabošanu pārtikas gatavošanas procesā.

PURITY C Quell ST filtrs paredzēts sabiedriskās ēdināšanas un pārtikas tirdzniecības sektoriem, tas samazina ūdens cietību un nogulšņu veidošanos pārtikas ražošanas iekārtās. Filtrs pielietojams ūdens attīrīšanai kafijas automātiem, pārtikas tirdzniecības iekārtām, multifunkcionālajām un tradicionālajām cepeškrāsnīm.

Savukārt kulinārijas nozarei paredzētais PURITY Quell ST filtrs novērš kaļķakmens veidošanos un likvidē nevēlamas ūdens garšas un smakas, apvienojot uzticamu produkta kvalitāti ar ilgu iekārtu lietošanas laiku, kurā nav nepieciešama papildus iekārtas apkope. Filtrs pielietojams ūdens attīrīšanai kafijas automātiem un pārtikas tirdzniecības iekārtām.

PURITY produktu klāstā pieejami gan atsevišķi filtri, gan filtru kārtridži. Novēršot kaļķakmens veidošanos, BRITA filtri būtiski pagarina pārtikas pagatavošanas iekārtu mūža ilgumu un rezultātā ietaupa to lietotāju finanses. Savukārt nevēlamo garšu un smaku likvidēšana pārtikas pagatavošanai lietotajā ūdenī ļauj daudz pilnvērtīgāk izbaudīt pašu pagatavojamo ēdienu un dzērienu aromātus.

BritaBrita_2_m

14.03.2016 » Robot Cook – daudzfunkcionāls un precīzs palīgs virtuvē

Virtuves kombains Robot Cook no franču kompānijas “Robot Coupe” ir pasaulē vienīgā profesionālā ēdienu pagatavošanas iekārta, ar kuras palīdzību var gan griezt un smalcināt, gan blendēt un pagatavot ēdienus dažādās temperatūras.

Robot Cook ir nepārspēts šefpavāra palīgs ēdienu pagatavošanā – pārtikas produktus ar to iespējams kapāt, malt, griezt, smalcināt, blendēt, mīcīt un jaukt. Tā funkcijas ir noslīpētas līdz perfekcijai, turklāt ēdienu gatavošana ar to iespējama, gan aukstajā režīmā, gan ar sildīšanu līdz pat 140 grādu temperatūrā ar +/- 1 grāda precizitāti.

Pateicoties ietilpīgajam pagatavošanas traukam 3,7l apjomā ēdienu iespējams pagatavot pietiekošā daudzumā profesionālas virtuves vajadzībām. Miksera/griezēja ātruma diapazons no 100 līdz pat 4500 apgriezieniem minūtē piemērots ļoti daudzveidīgu ēdienu pagatavošanai, turklāt iekārtas programmēšanas funkcija ļauj ērti atkārtot ēdienu pagatavošanu pēc konkrētām receptēm.

Uzticamais un precīzais virtuves kombains Robot Cook atraisīs ikviena šefpavāra iztēli izcilu maltīšu pagatavošanā – vai jūsu receptes būtu aukstiem vai karstiem, saldiem vai pikantiem ēdieniem. Turklāt, pateicoties savai klusajai darbībai, ierīce lieki netraucēs jau tā aktīvajā virtuves rosībā.

Robot Cook bilde

16.12.2015 » DAYTON nerūsējošā tērauda ražotne

Pēc uzņēmuma Robiga pievienošanās Dayton Group piedāvā saviem klientiem nerūsējošā tērauda produktus – gan profesionālās mēbeles, gan plauktus un citu aprīkojumu lielveikaliem, pārtikas ražotājiem un medicīnas iestādēm, kas izgatavoti Robiga ražotnē Lietuvā.

Klientiem piedāvājam gan plašu standartveida nerūsējošā tērauda mēbeļu klāstu, gan pēc individuāla pasūtījuma izgatavotus mēbeļu risinājumus. Pateicoties augstajai kvalitātei un izturībai, tie būs neaizstājami gan lielveikalos un sabiedriskās ēdināšanas iestādēs, gan pārtikas ražotnēs un medicīnas/farmācijas institūcijās.

Mūsu piedāvājumā lielveikaliem ir daudzveidīgi galdi ar izlietnēm, plaukti, dārzeņu stendi un akvāriji, kā arī dažāda cita veida stendi, spoguļstendi, pakaramo sistēmas, pārvietojamie galdi, somu un riteņu turētāji un cits tirdzniecības telpu aprīkojums no nerūsējošā tērauda.

Sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumiem piedāvājam nerūsējošā tērauda pirmo un otro ēdienu pagatavošanas vitrīnas un galdus, dzesējošos galdus aukstajām uzkodām un salātiem, apsildāmus un neapsildāmus ēdienu ratiņus, galdus ar izlietnēm un mēbeles mazgāšanas telpām, apsildāmus galdus traukiem un apsildāmus plauktus ēdienu uzglabāšanai.

Pārtikas ražotājiem piedāvājam nerūsējošā tērauda galdus, kas piemēroti gaļas un zivju griešanai, mazgāšanai, gaļas dēļus, plauktus un instrumentu stendus, kā arī citu pārtikas ražošanā neaizstājamu aprīkojumu. Savukārt medicīnas un farmācijas institūcijām piedāvājam statīvus un nerūsējošā tērauda galdus instrumentiem, sterilu medicīnisko apģērbu un apavu plauktus, veļas ratiņus un citu aprīkojumu, kas atbilst visām medicīnas iestāžu prasībām.

Dayton Group ražotnē izgatavojam arī daudzveidīgu nerūsējošā tērauda aprīkojumu loģistikas uzņēmumiem un noliktavām, kā arī pēc individuāla pasūtījuma izgatavotus risinājumus no augstvērtīga nerūsējošā tērauda, garantējot ilgu un kvalitatīvu šo izstrādājumu kalpošanu.

NerusTerauds

16.12.2015 » DAYTON GROUP izgatavo durvis aukstumkamerām un saldētavām

Jau vairāk kā 20 gadus Dayton Group uzņēmumi uzstāda un apkalpo aukstumapgādes sistēmas un iekārtas ražošanas, tirdzniecības, loģistikas un sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumiem Baltijas valstīs un ārpus to robežām. Papildus tam Dayton Group izgatavo dažādu veidu durvis aukstuma kamerām un saldētavām.

Dayton Group ražotās durvis ir izmantojamas telpās, kurās tiek izgatavoti vai uzglabāti pārtikas produkti. Durvju izejmateriāli un komponentes ir ražotas ES valstīs, un to kvalitāte atbilst augstākajām tehniskajām un higiēnas prasībām. Visas durvis ir atbilstoši iepakotas ērtai un drošai transportēšanai.

Piedāvājam dažāda veida un biezuma aukstuma kameru durvis atkarībā no pielietojuma un jūsu tehnoloģiskā procesa vajadzībām. Pieejamas gan veramās, gan bīdāmās durvis, kas piemērotas aukstumkamerām ar temperatūru virs 0°C un saldētavām ar temperatūru līdz -20°C vai -40°C, gan pendeļdurvis, kas piemērotas aukstumkamerām ar temperatūru virs 0°C. Durvju standarta komplektācijā ietilpst krāsota metāla durvju loksne un alumīnija profila rāmis, nerūsējošā tērauda vai plastikāta apdares rāmis, sildelementi, avārijas durvju atvēršanas mehānisms un pārējais durvju pamataprīkojums, savukārt kā papildus aprīkojumu iespējams pasūtīt nerūsējošā tērauda durvju loksni un papildus drošības bamperus.

Izvēloties Dayton Group kā biznesa partneri aukstumapgādes jomā, jūs iegūsiet racionālus aukstumapgādes risinājumus ar ilgtermiņa pievienoto vērtību.

Durvis_1   Durvis_2

16.12.2015 » CO2 aukstuma sistēmas – drošas, efektīvas un ekonomiskas

Oglekļa dioksīds jeb CO2 kā aukstumaģents tiek izmantots aukstuma iekārtās jau kopš 1850. gada – salīdzinot ar mākslīgi radītajiem aukstumaģentiem, aukstumiekārtās izmantotais CO2 ir ekoloģiski nekaitīgs. Rūpes par apkārtējo vidi un saudzīga dabas resursu izmantošana ir veicinājusi CO2 kā “dabiskā aukstumaģenta” atklāšanu no jauna, izmantojot daudzās priekšrocības tā pielietojumam aukstumiekārtās.

Pateicoties jaunākās paaudzes kompresoru izmantošanai CO2 aukstumiekārtās, būtiski paaugstinās šo iekārtu lietošanas efektivitāte. Augstā CO2 dzesēšanas jauda ļauj samazināt kompresora apjomu un aukstumaģenta cauruļvadu diametru, savukārt zemā vielas viskozitāte nodrošina vienmērīgu spiediena un temperatūras līmeni, novēršot to kritumus.

Aukstumiekārtas, kuru darbībā tiek izmantots CO2, ir drošākas, energoefektīvākas un ikdienas lietošanā ekonomiski izdevīgākas. Tās ir gan kompaktākas salīdzinot ar citām aukstumiekārtām, gan nekaitīgas apkārtējai videi, nodrošinot savā darbībā efektīvu siltuma utilizāciju un elektroenerģijas ekonomiju.

Kā līderis šo tehnoloģiju izmantošanā Latvijā ir lielveikalu ķēde “Rimi”, kas ir novērtējuši gan CO2 sistēmu energoefektivitāti, gan arī to, ka šāds risinājums neatstāj kaitīgu ietekmi uz apkārtējo vidi.

CO2

24.08.2015 » Aicinām apmeklēt DAYTON stendus izstādē Riga Food 2015!

Dayton SIA aicina iepazīties klātienē ar jauniem risinājumiem ēdināšanas un pārtikas ražošanas nozarēm, apmeklējot uzņēmuma stendus izstādē “Riga Food 2015″, kas no 2. līdz 5. septembrim norisināsies Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsala.

Lai iepazīstinātu klientus ar nozīmīgiem Dyton Group pārstāvēto ražotāju jaunumiem, uzņēmumam šogad izstādē būs trīs stendi. Vienā no tiem būs izvietotas 2 virtuves – ar jaunāko aprīkojumu ātrās apkalpošanas un restorāna vajadzībām. Otrā Dayton stendā daudz noderīga atradīs pārtikas ražotāji – tajā būs apskāmas Bizerba inspicēšanas un marķēšanas iekārtas, risinājumi kautuvēm, kā arī aprīkojums ražošanas telpu uzkopšanai. Trešais stends ar aukstumkameru demonstrēs jaunākos aukstumiekārtu risinājumus pārtikas ražošanas nozarei. Dayton SIA stendi būs izvietoti izstādes “Riga Food” hallē nr. 2 – stendi D8/E11; D10/E13 un E10.

Izstādes apmeklētāji varēs aplūkot darbībā vairākus Dayton pārstāvēto ražotāju jaunumus – to vidū būs:

  • vācu ražotāja ELOMA jaunā multifunkcionālā krāsns, kurā neskatoties uz tā kompaktajiem izmēriem, iespējams ievietot 6 pilna izmēra gastronomijas paplātes. Krāsns lieliski iederēsies vietās ar ierobežotu platību. Tā būs ideāli piemērota kā papildu krāsns virtuvēs ar vidēji augstu noslodzi – vai arī, pateicoties jaunajai ELOMA kūpināšanas ierīcei, var kalpot kā atseviška krāsns kūpināšanas vajadzībām;
  • Milano Lounge profesionālais kafijas aparāts, kas pagatavo dzērienus pēc individuāla pasūtījuma. To iespējams izmantot gan biroja telpās, gan publiskās vietās, dodot iespēju ikvienam nobaudīt izcilo Nescafe Milano kafiju. Kafijas aparāts aprīkots ar skārienjūtīgu ekrānu, padarot tā izskatu un darbību pievilcīgu un mūsdienīgu;
  • CO2 aukstumkameras bloks, kuras aukstumsistēmā tiek izmantots CO2 aukstumaģents. Tādas kameras ir drošākas, energoefektīvākas un ikdienas lietošanā ekonomiski izdevīgākas. Aukstumiekārtu stendā būs aplūkojamas arī dzesēšanas un ventilācijas iekārtas aukstumkamerām, kā arī dažāda veida aukstumkameru durvju paraugi.

Baltijas lielākā pārtikas nozares izstāde “Riga Food 2015” no 2. līdz 5. septembrim Ķīpsalā notiks jau 20. reizi, šogad pulcējot rekordlielu dalībnieku skaitu. Tās piedāvājumā gan vērienīga nozares uzņēmumu un organizāciju ekspozīcija, gan plašs izglītojošu pasākumu, semināru un prezentāciju klāsts.

RigaFood_eng

24.08.2015 » NIROFLEX individuālie darba aizsarglīdzekļi – izcilai aizsardzībai

Lai nodrošinātu kvalitatīvus darba aizsardzības līdzekļus pārtikas nozarē strādājošajiem, uzņēmums Dayton sadarbojas ar pazīstamo vācu ražotāju Friedrich Münch GmbH + Co KG. Kompānijas individuālo darba aizsarglīdzekļu zīmols NIROFLEX ar savu uzticamo produktu klāstu, inovatīvajiem risinājumiem un nepārspētu kvalitāti ieņem vadošo vietu pasaulē darba aizsarglīdzekļu jomā.

Niroflex izstrādājumi paredzēti pārtikas ražošanas nozarē strādājošajiem, lai pasargātu no sagriešanās strādājot ar dažāda veida asmeņiem. Niroflex produktu klāstā ietilpst metāla aizsargcimdi, priekšauti, krekli un citi aizsargtērpi, kā arī cimdu nospriegotāji un citi papildus aksesuāri Niroflex aizsarglīdzekļiem. Niroflex izstrādājumi izgatavoti no īpaši izturīga metāliska posmveida materiāla, kas ergonomijas un lietošanas ērtību ziņā līdzinās audumam, kā arī sintētiska tekstila pielietojumam ar mazāku sagriešanās risku.

Niroflex aizsarglīdzekļu augstā funkcionalitāte panākta pateicoties inteliģentajam produktu dizainam un daudzām pārdomātām detaļām ar mērķi sasniegt maksimālu aizsardzību to valkātājiem. Piemēram, Niroflex izstrādātais X-lite materiāls ir par 30% vieglāks par citiem metāliskajiem posmveida materiāliem, kas, nezaudējot neko no drošības parametriem, ļauj strādājošajiem dienas garumā justies daudz ērtāk un komfortablāk.

Atliek vien piebilst, ka Friedrich Münch GmbH + Co KG individuālās drošības un aizsardzības izstrādājumiem uzticas ne tikai pārtikas ražošanas uzņēmumi piecos kontinentos, bet arī Vācijas valsts policija un Īpašo uzdevumu vienības.

niroflex_cimdi

24.08.2015 » PIGO: nepārtrauktās ātrsaldēšanas iekārtas pārtikas ražošanai

Dayton SIA pārtikas ražotājiem piedāvā itāļu ražotāja PIGO ātrsaldēšanas iekārtas efektīvai un liela apjoma pārtikas produktu saldēšanai. Jaunākā no iekārtām – spirālveida ātrsaldēšanas tunelis Easy Freeze Spyro - šogad uzstādīts Rēzeknes gaļas kombināta cehā Babītē.

Dayton ir itāļu uzņēmuma PIGO oficiālais pārstāvis Latvijā. PIGO ražotās ātrsaldēšanas iekārtas izvēlas pārtikas ražošanas uzņēmumi visā pasaulē, jo to pamatā ir jaunākie inženierzinātnes sasniegumi, augsta ražošanas precizitāte un kompānijas daudzu gadu pieredze, vadot industrijas attīstību.

Easy Freeze Spyro ātrsaldēšanas tuneļi pārtikas produktu saldēšanai ar augstāko precizitāti nodrošina nepieciešamos apstākļus dažāda veida pārtikas produktu sasaldēšanai. Iekārtas paredzētas gaļas, zivju, dārzeņu, ogu, augļu, pelmeņu, bakalejas izstrādājumu ātrai sasaldēšanai. Dayton speciālisti vairākas šādas iekārtas uzstādījuši gan Latvijā, gan ārpus tās robežām. Jaunā spirālveida saldēšanas iekārta uzstādīta arī Rēzeknes gaļas kombināta gaļas pārstrādes cehā „Sabīnes”, Babītes pagastā, Babītes novadā, un tiek izmantota pelmeņu saldēšanai.

Iekārtu raksturo augsta ražība un ātrums – tā stundas laikā spēj sasaldēt 500 kg produkcijas, savukārt produktu sasaldēšanas ātrums no +10˚C līdz -20˚C temperatūrai ir vien 10 minūtes. Šīs īpašības ražošanas procesā ir būtiskas – ātri sasaldējot produktus, netiek zaudēta to kvalitāte, turklāt tiek izslēgtas baktēriju veidošanās iespējas tajos.

Pigo_Rezekne

05.07.2015 » Dayton SIA saņem CrefoCert Zelta līmeņa sertifikātu

Uzņēmums Dayton SIA 2015. gada janvārī ir saņēmis CrefoCert Zelta līmeņa sertifikātu, kas apliecina uzņēmuma izcilo maksātspēju, augstu norēķinu kultūru un kopējo uzņēmuma stabilitāti.

CrefoCert sertifikāts ir starptautiski atzīts apliecinājums, ka uzņēmums ir maksātspējīgs, atbildīgs un perspektīvs sadarbības partneris. CrefoCert sertifikāts ir kvalitātes zīme uzņēmumam, kas apliecina tā stabilitāti un uzticamību, izcili pildot savas finanšu saistības.

Uzņēmumu novērtēšanu veic neatkarīgs un profesionāls uzņēmums, izmantojot objektīvu vērtēšanas metodoloģiju, kas izstrādāta sadarbībā ar Creditreform Risk Management Vācijā. CrefoCert sertifikātu Latvijā piešķir SIA CREFO Rating, kas ir SIA Creditreform Latvija grupas uzņēmums. Sertifikācijas procesā tiek izmantota detalizēta finanšu datu analīze, riska klases un CrefoScore indeksa aprēķini, kas precīzi atspoguļo uzņēmuma maksātspējas rādītājus. Pēc SIA Crefo Rating aprēķiniem tikai 5% Latvijas uzņēmumu atbilst CrefoCert sertifikāta iegūšanas kritērijiem, un tikai 1% – CrefoCert Gold saņemšanas kritērijiem, tādēļ tas ir īpaši izcilas maksātspējas apliecinājums konkurentu vidū.

“CrefoCert maksātspējas sertifikāts būs noderīgs mūsu sadarbībā ar piegādātājiem, ar kuriem lielākoties strādājam uz pēcapmaksas nosacījumiem, kas prasa uzticēšanos no piegādātāju puses”, atzīst Dayton SIA vadītājs Agris Stukāns. “Šāda sertifikāta iegūšana mums noderēs gan dibinot attiecības ar jauniem piegādātājiem, gan parādot mūsu jau esošajiem klientiem, ka mums var uzticēties, ka esam nopietns uzņēmums ar ilgtermiņa vēsturi aiz muguras un stabilu nākotni mūsu priekšā.”

Uzņēmums „Dayton” specializējas iekārtu un palīgmateriālu tirdzniecībā tirdzniecības, ēdināšanas un pārtikas ražošanas uzņēmumiem, pārstāvot Skandināvijas un Baltijas valstīs tādas pasaulē pazīstamas preču zīmes kā Bizerba, Eloma, Fri-Jado, Taylor, Henny Penny, ISA, LEFA, Lincoln, Scotsman, Robot Coupe, Caddie un daudzus citus. Uzņēmums ir arī lielākais servisa pakalpojumu sniedzējs Latvijā tirdzniecības un sabiedriskās ēdināšanas jomā, kura lielāko klientu vidū ir lielveikalu ķēdes Rimi, Maxima, IKI, Prisma, Stockmann, kā arī ēdināšanas uzņēmumi McDonald’s, Hesburger, Pica Lulu un citi.

Dayton_CrefoCert_2015_EN

30.06.2015 » Monilaite-Thomeko atgriežas pie sava vēsturiskā nosaukuma – DAYTON

No 2015. gada 1. jūlija Somijas uzņēmums Monilaite-Thomeko Group maina nosaukumu uz Dayton Group, atgriežoties pie vēsturiskā nosaukuma, ar kuru ģimenes uzņēmums sāka savu darbību Helsinkos 1923. gadā. Dayton Group uzņēmumi šodien darbojas Somijā, Igaunijā, Latvijā, Lietuvā, Krievijā, Baltkrievijā un Ķīnā, nodarbinot vairāk kā 400 darbinieku, un uzņēmumu grupas apgrozījums 2014. gadā bija 45 milj. EUR.

Somu uzņēmumu grupa dibināta 1923. gadā ar nosaukumu Dayton Vaaka Oy, tomēr laika gaidā citu uzņēmumu pārņemšanu un apvienošanos rezultātā grupas nosaukums mainījies. “Izrādot cieņu uzņēmuma 90 gadu ilgajai vēsturei, mēs vēlējāmies atjaunot tā vēsturisko nosaukumu, vienlaikus apzinoties uzņēmuma starptautisko darbību, kas ievērojami paplašinājusies pēdējās desmitgadēs. Turklāt nosaukums “Dayton” skan dabiski visās valstīs, kurās strādājam”, atzīst Freds Rambergs, Dayton Group vadītājs.

Dayton Group ir vadošais uzņēmums iekārtu un servisa nodrošināšanā pārtikas ražošanas, mazumtirdzniecības un sabiedriskās ēdināšanas nozarēm. Uzņēmums piedāvā iekārtas, iepakojuma materiālus un palīgmateriālus gan profesionālam, gan privātam pielietojumam. Ar neseno Rolvika Group pārņemšanu Dayton Group papildinājis savu produktu klāstu ar nerūsējošā tērauda mēbelēm un aukstuma iekārtām – šajās nozarēs Dayton Group ieņem vadošo tirgus pozīciju visās Baltijas valstīs, kā arī stabilu tirgus daļu Krievijā un Baltkrievijā.

“Mūsu sadarbība ar klientiem ir būtiska visās pārtikas tirdzniecības fāzēs – sākot ar biznesa plānošanu, uzsākšanu un attīstību, un turpinot ar regulāru iekārtu apkopi un servisa pakalpojumiem. Mūsu mērķis ir nostiprināt savas pozīcijas kā uzņēmumam, kas var apmierināt visas mūsu klientu profesionālās vajadzības šajās jomās. Lai arī Somija sākotnēji bijusi mūsu lielākais tirgus, mūsu izaugsme pārējās valstīs ir arvien straujāka”, piebilst Rambergs.

Uzņēmuma reģistrācijas un PVN numuri nemainās, arī biroja, noliktavas un servisa adrese Latvijā paliek tā pati – Mārupe, Lielā iela 47, kur kopš 2015. gada sākuma atrodas uzņēmuma jaunais birojs. Uzņēmuma mājaslapa turpmāk būs pieejama adresē www.daytongroup.lv.

dayton_logo_white_150dpi